Kulaklık Ses Mikrofon Ayırıcı Dönüştürücü Çoklayıcı Kablo (1x3.5 Dişi- 2 x 3.5mm Erkek) (C576)

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Bilgisayar için Kulaklık ve Mikrofon Ayırıcı, 3,5 mm Dişi - 2 Çift 3,5 mm Erkek Bağlantı Noktası Kulaklık, Stereo Mikrofon Ses Y Ayırıcı Kablosu

 
  • 3,5 mm Dişi - 2 İkili Mikrofon Ses Y Adaptörü: Yeni kulaklıklarınızı (ses ve mikrofon) Skype veya Google Voice gibi VOIP uygulamalarıyla kullanmak için bir PC veya Dizüstü bilgisayara bağlayabilirsiniz. Oyun kulaklıkları ile Astro A10 olarak çalışır.
  • Kaliteli Ses: Parlak 24K Altın kaplama konektör, alüminyum kabuk, oksijensiz bakır tel, sinyal kaybı ve gürültü olmadan daha yüksek ses iletimi sağlar. Oyun deneyiminizi her iki çıkışta da üstün stereo ses ile getirin.
  • Premium Malzemeler: Saf bakır, alüminyum gövde ile dayanıklı koruma. Altın kaplama fişler ve düz kablo, daha uzun bir kullanım ömrü için dayanıklılığı önemli ölçüde artırır. Konektörün gerilim azaltma halkaları, onu daha kararlı ve esnek hale getirir.
  • Çoklu Kullanım: Dizüstü Bilgisayarlar, PC gibi çoğu cihazla çalışın. Kablo uzunluğu 20cm / 8inch olup, yol gezileriniz ve uçak gezintileriniz için kompakt ve hafiftir. Ne Alırsınız: ElloGear 3,5 mm Kulaklık Ayırıcı Kablosu x2.
  • PC için Ses / Mikrofon Kulaklık dönüştürücü adaptörü, bir 3,5 mm dişi ila iki 3,5 mm erkek bağlantı noktası
TESLİMAT
 
Saat 15:00 a kadar verilen sipariş aynı gün anlaşmalı kargomuza verilir.
 
Yükleniyor...