Vivatech Peri Led Pilli 3m/5m/10m

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Peri LED Ince Tel Pilli Dekoratif LED Işık Süs 3m/5m/10m

Ürün Kullanım Alanları:
- Bir çok mekanda farklı dekor yaratmak için ve süslemelerde aktif bir yardımcı olarak kullanabileceğiniz oldukça orjinal bir ürün.
- Son Derece Yaygın Bir Kullanım Alanına ve Amacına Sahiptir.
- Doğum Günü, Düğün, Yılbaşı, Davet Gibi Özel Gün ve Partilerde, Ev, Restaurant, Cafe, Otel, Alışveriş Merkezi, Dükkan ve Mağaza Gibi Mekanlarda, Dekoratif Amaçlı Kullanabilirsiniz. 
- Ayrıca Pilli Olup Priz veya Kabloya İhtiyaç Duymadığı İçin, İstediğiniz Zaman İstediğiniz Yere Götürebilir, Yanınızda Taşıyabilirsiniz.
- Tel Gövdesi Sayesinde İstediğiniz Bir Eşyaya Sarabilir (Vazo, Kitap, Çiçek vb.) veya İçine Koyabilir (Kavanoz, Şişe, Cam Fanus Vb.) Veya Fotograf Asmak İçin Kullanabilir veya Çeşitli Şekiller Verip Duvarınıza Asabilirsiniz.
- 3 Adet AA pil ile çalışır. 

Kullanım Kolaylığı:Peri Ledinizi Kullanmak İçin Tek Yapmanız Gereken Şey, Pillerini Takıp Açma Düğmesine Dokunmaktır. Artık Tel Gövdesi Sayesinde İstediğiniz Şekli Verip, İstediğiniz Yere Uygulayabilirsiniz. 
Teknik Özellikler: Boyutlar: 3m/5m/10m 
Işık Rengi: Gün Işığı-RGB (karışık Renk) için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz 
Metre Başına Led Miktarı: 10 Led 
Kullanım Amacı: Dekoratif 
Kullanım Alanları: Ev, Restaurant, Cafe, Otel, Dükkan ve Mağazalar. Özel Gün ve Aktiviteler. Fotograf Asmak İçin Kullanabilir veya Çeşitli Şekiller Verip Duvarınıza Asabilirsiniz.
TESLİMAT
 
Saat 15:00 a kadar verilen sipariş aynı gün anlaşmalı kargomuza verilir.
 
Yükleniyor...