Müşteri Hizmetleri

CarecamPro Hakkında

Tarih: 12.06.2022 12:55
CarecamPro Hakkında

Android telefonunuzda mesaj uyarıları alamıyor musunuz?

Bazı Android telefon sistemleri, siyah ekran bekleme modundan sonra arka planda çalışan yazılımı otomatik olarak temizleyecek ve bu da kalp tutma yazılımı kapatıldığında yeni uyarı mesajı bildirimlerinin alınmamasına neden olacaktır.
Bu yüzden Carecam uygulamasını arka plan uygulaması olarak ayarlamanız gerekiyor. Her ayardan sonra, normal şekilde kullanmak için Carecam uygulamasını yeniden açmanız gerekir.
 

Kamera kullanılmadığında lens nasıl kapatılır?

Kamerayı tamamen kapatmak için gücü doğrudan kesebilirsiniz.

Dışarı çıktığımda kamera ve alarm sensörü otomatik olarak açılıp eve geldiğimde otomatik olarak kapanabiliyor mu?

Senaryo modunda sırasıyla evdeyken ve evden uzaktayken kameranın ve sensörün açık/kapalı durumunu ayarlayabilirsiniz, evden uzaktayken açılacak şekilde ayarlarsanız kamera ve alarm sensör parçaları olacaktır. evden uzakta olduğunuzu algıladığında otomatik olarak açılır.

Hareket algılama nedir?

“Hareket Algılama”, ekranın hareket değişikliğine göre mesaj uyarısı, e-posta uyarısı ve otomatik kaydı otomatik olarak tetikleyen bir fonksiyondur; nesnenin hareketi önceden ayarlanmış hassasiyeti aştığında, hareket önceden ayarlanmış hassasiyetten daha düşük olmaya devam edene kadar video kaydı otomatik olarak başlayacak ve yaklaşık 30 saniye sonra kayıt duracaktır.

Hareket algılama nasıl açılır?

Carecam Uygulamasını açın, cihaz listesi sayfasında kamera ayarlarına tıklayın, "hareket algılama" işlevine girmek için tıklayın, anahtarı açın, varsayılan zaman aralığını 00:00 ~ 23:59 (günlük) açın, hassasiyet düşük, alarm frekansı 3 dakika, parametreler gerektiği gibi ayarlanabilir.

Alarm mesajları nasıl açılır ve alınır?

Kamera ayarlarında, “alarm bildirimi”ne tıklayın, push uyarısını ve SMS uyarısını açabilirsiniz, bulut hizmeti açıldıktan sonra GIF push da alabilirsiniz.

Alarm push in zamanında alamadığımda ne oldu?

Lütfen telefonunuzun sistem izninin Carecam APP'nin push ve bildirim almasına izin verip vermediğini kontrol edin.
Lütfen Carecam APP ayarlarında alarm push uyarı ayarının açık olup olmadığını kontrol edin.

Neden kameranın önünde sallandığında alarm vermediği zamanlar oluyor? hassas değil mi

Kamera hareket algılama işlevini açtıktan sonra, kamera ekranda hareketli bir nesneyi, alarmı algılayacaktır, ancak alarm frekansı hareket algılama içindeki frekans ayarı ile sınırlandırılacaktır. Sürekli sallama her zaman bir alarm oluşturmaz.

Kamera neden bazen videodaki hareketli nesneleri görüntülemek için bir alarm oluşturur?

Hareket algılama içindeki hassasiyeti düşük olarak ayarlamanız önerilir, yüksek hassasiyetli kamera, alarm oluşturmak için sivrisineklerden, tozdan, ışıktan ve diğer küçük nesnelerden etkilenecektir.

Çok fazla alarm almak istemiyorum, nasıl kurarım?

Carecam Uygulamasını açın, cihaz liste sayfasındaki kamera ayarlarında “Hareket Algılama” fonksiyonuna girmek için tıklayın, fonksiyon açıkken alarm frekansını 3 dakika, 5 dakika, 10 dakika veya 30 dakika olarak ayarlayabilirsiniz. Aynı ortamda, frekans zaman ayarı ne kadar kısa olursa, alarm o kadar sık ​​alınır.

Önceki alarm mesajlarını nerede görebilirim?

Carecam APP'yi açtıktan sonra, alttaki “Mesaj” a tıklayın, kameranın geçmiş alarm mesajlarını görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca, kamera listesi sayfasında kamera ekranının alt kısmındaki “Alarm” simgesine tıklayarak da geçmiş alarm mesajlarını doğrudan görüntüleyebilirsiniz.

Carecam'in kaç kayıt modu var?

Carecam'in üç kayıt modu vardır. Yerel Kayıt, Alarm Kaydı ve Zamanlı Kayıt.
Yerel kayıt, canlı video ekranını izlerken ekranın alt kısmındaki kayıt düğmesine tıklanarak oluşturulan kayıttır. Kaydı manuel olarak başlatmanız ve bitirmeniz gerekir ve maksimum kayıt süresi bir kez tıklayarak xx dakikadır. Kayıt dosyasını kişisel merkezinizin albümünde bulabilirsiniz.
Alarm kaydı, yalnızca hareket algılama işlevini etkinleştirdikten sonra kamera ekranda bir değişiklik algıladığında kaydedilen videodur. Video dosyaları sd kartta (kameranın bir kart takması gerekir) veya görüntülemek için bulut kayıt merkezinde (kameranın bulut hizmetleri satın alması gerekir) kontrol edilebilir.
Özel kayıt, zamanlayıcı kayıt işlevini açtıktan sonra oluşturulan videodur. Video, ayarlanan süre boyunca kesintisiz olarak kaydedilir. Video dosyaları sd kartta sorgulanabilir (kameraların kartı takması gerekir)

Zamanlanmış kaydı kurduğumda neden videoyu sorgulamıyorum?

Zamanlanmış kayıt videoları kamerada yerel olarak saklanır, bu nedenle onları saklamak için kameranın takılı olması gerekir.

Hafıza kartı dolduğunda videoları depolamaya devam edebilir miyim?

Hafıza kartı dolduğunda, yeni video otomatik olarak eskisinin üzerine yazılacaktır.

Başkalarıyla paylaştıktan sonra kamerayı nasıl kontrol edebilir ve iptal edebilirim?

Onlarla paylaştıktan sonra, istediğiniz zaman paylaşımı iptal etmek için cihaz paylaşım paylaşım listesine gidebilir ve paylaşılan cihazın arkasındaki oka tıklayabilirsiniz.
 
Kategoriler
En Çok Okunanlar
İlgili Ürünler
Yükleniyor...